Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Tworzenie stron internetowych

7428
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Pivot
Miasto: Kraków
Strona www: http://krakow.pivotstrony.pl
   
dodano: 2017.09.04
ważne do: 2017.12.03
wyświetleń: 32

Szczegóły oferty:

Strona internetowa decyduje o tym, jak postrzegana jest firma, dlatego powinna dobrze się prezentować, być łatwa w obsłudze oraz zoptymalizowana zarówno pod kątem wyszukiwarek internetowych, jak i oczekiwań osób korzystających z Internetu. Stworzenie idealnej strony to zadanie dla specjalistów, dlatego warto skorzystać z pomocy firmy Pivot.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych zgodnych z oczekiwaniami zleceniodawców, a zarazem znakomicie dopasowanych do preferencji użytkowników sieci. Można powierzyć nam wykonanie strony firmowej lub bloga, a także sklepu internetowego. W czasie pracy dążymy do tego, żeby nowo powstająca strona była kompatybilna zarówno z komputerem, jak i z urządzeniami mobilnymi. Ponadto zajmujemy się pozycjonowaniem i projektowaniem log firmowych.

Zapraszamy do przyjrzenia się naszym przykładowym realizacjom, które przedstawiliśmy na stronie internetowej firmy. Znajdziesz tu także szczegółową ofertę oraz formularz, który umożliwia szybkie skontaktowanie się z naszym reprezentantem.

Aktualności
Reklama