Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra oferuje

7587
Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Netkadra
E-mail: praca@netkadra.pl
Telefon: 48 13 43 76 395
Strona www: www.netkadra.pl

dodano: 2017.10.12
ważne do: 2017.10.26
wyświetleń: 24

Szczegóły oferty:

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna

Wymagania:

  • biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

  • doskonała znajomość języka polskiego

  • obsługa komputera (MS Office)

  • wykształcenie wyższe

  • gotowość do pracy zdalnej

  • doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane

Zakres obowiązków:

  • bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,

  • korekta językowa gotowych tekstów,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę

  • możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: http://www.netkadra.pl

Aktualności